Balony z helem

Balony z helem zawsze zwracają na siebie uwagę. Nie tylko najmłodsi tracą głowę na ich punkcie. Unoszące się kolorowe balony nie sposób jest zignorować, dlatego są szczególnie polecane podczas wydarzeń firmowych oraz uroczystości okolicznościowych. Balony z helem stanowią również świetny dodatek i gadżet promocyjny. Dzięki naszej bogatej ofercie i przeszkolonej kadrze, wypełnianie balonów helem jest u nas możliwe dla dowolnie wybranych przez Klienta balonów w tym:
-Balony Gumowe
-Balony Foliowe
-Balony Bubbly
-Balony Reklamowe

Wykonujemy zlecenia napełniania balonów helem dla firm, korporacji, urzędów, organizacji i klientów indywidualnych. Balony na hel stanowią idealny element wystroju wnętrza na specjalne okazje, ponieważ realizujemy również zamówienia na indywidualne nadruki na balonach – wykonujemy zarówno proste jak i wielokolorowe wzory. Zlecenia realizujemy pompując balony na miejscu lub możemy dowieźć nawet duże ilości do klienta, gotowych do użycia dekoracji.

Posiadamy swoje oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Katowicach, ale nasze zlecenia realizujemy na terenie całej Polski.

Chcąc zrobić niezapomniane wrażenie na swoich gościach podczas rodzinnej imprezy, weź pod uwagę naszą nietuzinkową ofertę skierowaną dla dzieci, jak i dorosłych. Kolorowe i latające balony wypełnione helem wprowadzą wszystkich w radosny nastrój!

Poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające przykłady naszych realizacji, które wykonywaliśmy na terenie takich miast jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Katowice:


Dodatkowo wykonujemy również nadruki na balonach dowolnej treści, logo, znaki, grafiki. Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie: balony z nadrukiem.