Balony na wesela

Dekoracje weselne, atrakcje dla gości, balony Led i wiele wiele innych…

Balony zawsze zwracają na siebie uwagę i powodują uśmiech na twarzy a tym bardziej jako ślubna atrakcja.    

Posiadamy swoje oddziały w Warszawie, Krakowie i Katowicach, ale nasze zlecenia realizujemy na terenie całej Polski.

Chcąc zrobić niezapomniane wrażenie na swoich gościach podczas rodzinnej imprezy, weź pod uwagę naszą nietuzinkową ofertę skierowaną dla dzieci, jak i dorosłych. Kolorowe i latające balony wypełnione helem wprowadzą wszystkich w radosny nastrój!

Zapraszamy na naszą weselną dedykowaną stronę http://wesela.panbalon.pl

Nasze balony są wspaniałym dodatkiem do sesji zdjęciowej. Mamy bardzo dużo różnego rodzaju balonów które mogą być wykorzystane przy fotografii ślubnej. Masz pomysł na sesję zdjęciową, super, my mamy balony które uzupełnią i nadadzą wyjątkowy charakter twojej sesji zdjęciowej.

Balony LED na wesela , wspaniała atrakcja dla ciebie i twoich gości.

Balony LED to wspaniała atrakcja na Twoje wesele. Nasze balony wypełnione helem zrobią super wrażenie na wszystkich gościach. Dostarczymy balony LED pod wskazany adres o wyznaczonej godzinie.

Balony LED nadają wyjątkowy nastrój , wprawiają w zachwyt i „rozświetlają” każdą uroczystość.

Posiadamy w ofercie balony LED, standardowe okrągłe, lateksowe a także w kształcie serc w różnych kolorach. Zapraszamy także do skorzystania z naszej atrakcji jaką jest ” Wypuszczanie balonów LED” w powietrze. Nasze hostessy zorganizują rozdawanie balonów dla gości i przypilnują aby wszystko odbyło się na czas.

Nasze dekoracje z balonów stanowią idealny element aranżacji sali weselnej.

Balonowe dekoracje potrafią dodać trochę słońca i radości nawet najbardziej surowym wnętrzom. Mogą stanowić delikatną ozdobę lub być głównym elementem wystroju podczas imprez weselnej. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, możemy stworzyć niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzach Państwa oraz gości.

  • Dekoracja sufitu z balonów wypełnionych helem nadaje całemu pomieszczeniu magicznego charakteru. Idealnie pasują do sytuacji takich jak aranżacja sal weselnych.
  • Natomiast girlandy z balonów, które znajdą Państwo w przykładowych realizacjach poniżej, stanowią świetne zwieńczenie konstrukcji.
  • Bukiet z balonów wypełnionych helem możemy wręczyć jako drobny dodatek do prezentu lub wykorzystać je na weselu jako ciekawszą i tańszą alternatywę dla kwiatów.
  • Brama z balonów to kolejny sposób na efektowne podkreślenie ważnego wydarzenia jakim jest ślub.Elegancka brama witająca Młodą Parę na weselu to również popularny pomysł wykorzystania naszych balonów dekoracyjnych.

Ponadto, naszą specjalnością jest również wypuszczanie jednocześnie nawet do 1000 balonów z siatki pudełka, które podkreślają wyjątkową atmosferę uroczystości jak np. ślub, wesele. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie balonowych dekoracji. Jeżeli interesuje Cię aranżacja sali z balonów – zapraszamy do kontaktu. Granice naszych możliwości wyznacza jedynie wyobraźnia naszych klientów.

Zapraszamy na naszą weselną dedykowaną stronę http://wesela.panbalon.pl

Zobacz galerię z wybranych realizacji weselnych