Dekoracje balonowe – girlandy, pudła z balonami i wiele więcej

 

Nasze dekoracje z balonów stanowią idealny element aranżacji wnętrza, przykuwając uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Balonowe dekoracje potrafią dodać trochę słońca i radości nawet najbardziej surowym wnętrzom. Mogą stanowić delikatną ozdobę lub być głównym elementem wystroju podczas imprez. W oparciu i nasze wieloletnie doświadczenie, możemy stworzyć niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzach Państwa oraz gości i klientów.

– Dekoracja sufitu z balonów wypełnionych helem nadaje całemu pomieszczeniu magicznego charakteru. Idealnie pasują do sytuacji takich jak aranżacja sal weselnych czy eventów firmowych.

– Natomiast girlandy z balonów, które znajdą Państwo w przykładowych realizacjach poniżej, stanowią świetne zwieńczenie konstrukcji.

– Bukiet z balonów wypełnionych helem możemy wręczyć jako drobny dodatek do prezentu lub wykorzystać je na weselu jako ciekawszą i tańszą alternatywę dla kwiatów.

– Balonowa brama to kolejny sposób na efektowne podkreślenie ważnego wydarzenia. Elegancka brama witająca Młodą Parę na weselu to popularny pomysł wykorzystania naszych balonów dekoracyjnych.

Wykonujemy dekoracje z balonów dla Firm jak i dla osób prywatnych, świadcząc pełen zakres usług – od okolicznościowych ozdób na imprezach urodzinowych, aranżacji sal weselnych, aż po oryginalny wystrój podczas imprez firmowych.

Ponadto, naszą specjalnością jest również wypuszczanie jednocześnie nawet do 1000 balonów z siatki pudełka, które podkreślają wyjątkową atmosferę uroczystości jak np. ślub, wesele czy urodziny. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie balonowych dekoracji. Jeżeli interesuje Cię aranżacja sali z balonów – zapraszamy do kontaktu. Granice naszych możliwości wyznacza jedynie wyobraźnia naszych klientów.

 

Głónym obszarem, na którym działamy są miasta takie jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice czy Poznań. Dekoracje Balonowe jednak, tworzymy i dostarczamy na terenie całego kraju. Masz pytania? Nie jesteś pewny jaka dekoracja jest Ci potrzebna? Napisz do nas!