X

Aktualności

O dekoracjach balonowych i historii balonów słów kilka.

Co to jest balon? Kiedy powstały pierwsze balony? Jakie są rodzaje balonów? Dlaczego balony są tak chętnie wykorzystywane do dekoracji? Jakie są rodzaje dekoracji balonowych i jakie imprezy można nimi ... CZYTAJ WIĘCEJ »

Zobacz nasze lokalizacje

Pan Balon Wrocław/Łany
ul. Owocowa 1
55-002 Łany
+48 730 876 022
hurt@hurtparty.pl
www.hurtparty.pl
Pan Balon Wrocław Pasaż Królewiecki
ul. ul. Warmińska 20
54-110 Wrocław
+48 690 305 337
pasaz@panbalon.pl
www.panbalon.pl
Pan Balon Wrocław
ul. Żelazna 58
53-110 Wrocław
+48 730 953 135
zelazna@panbalon.pl
www.panbalon.pl
Pan Balon Warszawa-Północ
ul. Stefana Batorego 15
05-120 Legionowo
+48 730 800 151
warszawa-polnoc@panbalon.pl
www.warszawa-polnoc.panbalon.pl
Pan Balon Warszawa
ul. ul. Zamoyskiego 47/3
03-801 Warszawa
+48 514 522 140
warszawa@panbalon.pl
www.warszawa.panbalon.pl
Pan Balon Toruń
ul. Łyskowskiego 29/35 paw. 101
87-100 Toruń
+48 577 746 873
torun@panbalon.pl
www.torun.panbalon.pl
Pan Balon Rzeszów
ul. Ks. Józefa Jałowego 13
35-010 Rzeszów Rzeszów
+48 729 979 638
rzeszow@panbalon.pl
www.rzeszow.panbalon.pl
Pan Balon Rawicz
ul. Ogrodnicza 7A
63-900 Rawicz
+48 603 187 999
rawicz@panbalon.pl
www.rawicz.panbalon.pl
Pan Balon Poznań
ul. Słowackiego 41
60-514 Poznań
tel. 509 904 672
poznan@panbalon.pl
www.poznan.panbalon.pl
Pan Balon Piotrków Trybunalski
ul. Wojska Polskiego 137/139
97-300 Piotrków Trybunalski
+48 506 273 610
piotrkow@panbalon.pl
www.piotrkow.panbalon.pl
Pan Balon Oława
ul. Lipowa 1A
55-200 Oława
+48 576 544 398
olawa@panbalon.pl
www.panbalon.pl
Pan Balon Mikołów
ul. Krakowska 26B
43-190 Mikołów
+48 661 505 855
mikolow@panbalon.pl
www.mikolow.panbalon.pl
Pan Balon Międzyrzecz
ul. 3o stycznia 66
66-300 Międzyrzecz
+48 663 217 377
miedzyrzecz@panbalon.pl
www.miedzyrzecz.panbalon.pl
Pan Balon Lublin
ul. Bernardyńska 20
20-109 Lublin
+48 575 456 215
lublin@panbalon.pl
www.lublin.panbalon.pl
Pan Balon Leszno
ul. Niepodległości 41
64-100 Leszno
+48 511 210 053
leszno@panbalon.pl
leszno.panbalon.pl
Pan Balon Konin
ul. Aleje 1go Maja 19 E
62-510 Konin
+48 607 438 642
konin@panbalon.pl
konin.panbalon.pl
Pan Balon Kielce
ul. ul. Świętokrzyska 20, Galeria Echo (poziom +2)
25-406 Kielce
+48 513 193 334
kielce@panbalon.pl
www.kielce.panbalon.pl
Pan Balon Kętrzyn
ul. Sikorskiego 40
11-400 Kętrzyn
+48 519 666 167
ketrzyn@panbalon.pl
www.ketrzyn.panbalon.pl
Pan Balon Kędzierzyn Koźle
ul. Jana Matejki 2
47-220 Kędzierzyn Koźle
+48 669 606 424
kedzierzyn@panbalon.pl
www.kedzierzyn.panbalon.pl
Pan Balon Jawor
ul. Rynek 25
59-400 Jawor
+48 605 144 309
jawor@panbalon.pl
www.jawor.panbalon.pl
Pan Balon Grudziądz
ul. Długa 26
86-300 Grudziądz
+48 500 64 74 64
grudziadz@panbalon.pl
www.grudziadz.panbalon.pl
Pan Balon Giżycko
ul. Mickiewicza 45
11-500 Giżycko
+48 502 991 582
gizycko@panbalon.pl
gizycko.panbalon.pl
Pan Balon Elbląg
ul. Michała Bałuckiego 5 J
82-300 Elbląg
+48 693 934 474
elblag@panbalon.pl
www.elblag.panbalon.pl
Pan Balon Bydgoszcz
ul. Białogardzka 31
85-808 Bydgoszcz
+48 501 945 527
bydgoszcz@panbalon.pl
www.bydgoszcz.panbalon.pl
Pan Balon Bielsko Biała
ul. Szkolna 2
43-300 Bielsko Biała
+48 790 773 787
bielsko@panbalon.pl
bielsko.panbalon.pl
loading...