Balony na eventy – bramy, cyfry, sufity i wiele innych!

Jeżeli chcesz przypieczętować kolejny, ważny moment działalności swojej firmy lub dopiero zaczynasz i chcesz w spektakularny sposób powiedzieć światu o swoim biznesie – polecamy kompozycje balonowe na imprezy firmowe.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną oprawą, dostarczając balony na imprezy i eventy firmowe. Wybierając balony na event od Pana Balona otrzymasz kompleksową obsługę – planowanie i indywidualne projektowanie oprawy balonowej oraz zorganizowanie hostess, które pomogą w rozdawaniu balonów.

Zajmujemy się pełną realizacją zamówienia i wykonujemy dekoracje balonowe według wcześniej zaplanowanych wzorów. Oferujemy specjalne balony cyfry, sufity z balonów, bramy z balonów, nadruki, aranżację standów oraz niespotykane widowiska z balonami oraz pokazy konfetti – wszystko zależne od potrzeb klienta.  Potrzebujesz dekoracji na dzień otwarcia własnej restauracji, bądź innej działalności? Brama z balonów będzie świetnym pomysłem na ożywienie tego wydarzenia. Chcesz hucznie zakończyć firmowy event? Zapytaj o nasze pokazy konfetti!

Dekoracja eventów firmowych naszymi balonami to gwarantowany sukces, ponieważ do każdej realizacji podchodzimy z pasją, która poparta jest naszym wieloletnim doświadczeniem, wielką fantazją i mnóstwem świeżych pomysłów. Na bazie naszych umiejętności, możemy zapewnić Państwu, że każdy przygotowany z naszym wsparciem event firmowy będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Wśród klientów dla których wykonywaliśmy nasze projekty znajdziecie między innymi: VOLVO, BMW, APART, MARCHE, KFC, AMREST, DOCFLOW czy VIVA.

Sufity i bramy z balonów, balony cyfry, sufity z balonów i wiele innych kompozycji na eventy firmowe realizujemy nie tylko na terenie dużych miast, takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice czy Poznań, ale w całej Polsce!

Pan Balon Cała Polska – Obsługa Eventów Imprezy dla FirmEvent Manager – Roksana PodgórskaTel: +48 732 759 924biuro@panbalon.plZAPRASZAM DO OBEJRZENIA WYBRANYCH REALIZACJI